icon-creative-design icon-digital-marketing icon-mobile-apps icon-strategy-consulting icon-website-development

Hakkımızda

Eranet Bilgi İşlem

 • Firmamız 2000 yılında IT sektöründeki gelişmeye paralel olarak çalışmalarına başladı bu tarihten itibaren, sürekli yükselen başarı grafiğiyle, IT sektöründeki faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.


  Sektörde'ki Öncü ve deneyimli firmalarla iş ortaklığı modeli ile Proje Bazlı, Çözüm Ortaklığı ve Bayilik modelleri gibi birkaç farklı oluşumla Ticari faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

  Müşteri portföyümüzde gerek kamu kurumları gerek özel sektörlerin deneyimli firmaları ile ticari faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Eranet Bilgi İşlem, Dünyanın önde gelen yazılım markalarından olan Yerli ve Milli Yazılım Firması AKINSOFT Yazılım ve AKINROBOTICS’ in Ana Bayiliğini ve Çözüm Ortaklığını 2007 Yılından beri 11 yıldır aralıksız sürdürmektedir, Satışını yapmakta, olduğumuz Sektörel ve Kobi Yazılımları ERP ve MRP yazılımları konusunda  yazılım destek - teknik destek ve yazılım geliştirme faaliyetleriyle birlikte proje çözümlerini üretmektedir.

 • Kaliteyi A'dan Z'ye heryerde hissetmek ve hissettirmektir
  Müşterilerimize kesin ve kalıcı çözümler üretmek
  Amacımız müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek en iyi hizmeti vermek

 • “İnsana ve İnsanlığa Değer Verilmeyen Köşe Kalmasın!” ilkesini prensip edinerek ülkemizde yüksek teknolojinin öncüsü olmak ve dünyaya AKINSOFT olarak ‘biz de varız’ demektir.

 •  

  Banka

  Şube

  Hesap

  IBAN

  Sahibi

  Cinsi


  Yapı Kredi

  Pendik - 037

  66421070

  TR20 0006 7010 0000 0066 4210 70

  Muhiddin DENİZ Eranet Bilgi İşlem

  Türk Lirası

  Garanti Bankası

  Pendik - 758

  6655500

  TR86 0006 2000 7580 0006 6555 00

  Muhiddin DENİZ Eranet Bilgi İşlem

  Türk Lirası

 • "Türkiye'nin Vizyonu"

  Biz AKINSOFT`uz

  Kurulduğumuz günden bu yana profesyonel iş anlayışımız, genç ve dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedefle Biz AKINSOFT olarak kurulduğumuz gün 28 yıllık vizyonlarımızı belirledik.

  2000, 2005, 2010 ve 2015 vizyonlarını başarıyla tamamlayan firmamız, 2023 vizyonunu hayata geçirmek için de çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını AKINSOFT yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

  Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, Programlama, Kalite Kontrol ve Ar-Ge Departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Ürettiğimiz yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, Bayi Ağı'mızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. AKINSOFT bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve Son Kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

  Biz, Çözüm Ortaklarımız, Çalışanlarımız ve Son Kullanıcılarımıza kısacası AKINSOFT Ailesi'ne inanıyoruz. Biz 23 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz.

Ekibimiz!

Bizi biz yapan ekibimiz.

Referansımız olmak ister misiz? Demo Talebİ
Eranet Bilgi İşlem
Kartal İSTANBUL
Atalar Mah. Çanakkale Cad. Akçan Sk.
NO:10 Daire:21
Kartal, İSTANBUL
 • Atalar Mah. Çanakkale Cad. Akçan Sok. No:10 Daire:21
 • Kartal, İSTANBUL
 • 0850 441 99 11