Mavi Gücü Hissedin

Akınsoft programları
Akınsoft ERP

ERP

Akınsoft MRP

Restaurant

Akınsoft Hızlı Satış

Hızlı Satış

Akınsoft E-Ticaret

E-Ticaret

Akınsoft Otel

Otel

Sektörlerin İhtiyacına Cevap Verebilen, Gelişen Teknolojinin Yardımıyla Güncellenen AKINSOFT WOLVOX Programlarımız.

Akınsoft hızla gelişen teknoloji çağında 7/24 AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.
Wolvox ERP
Wolvox ERP

Muhasebe & Finans yönetimi, Ön Muhasebe ve Genel Muhasebe sistemi kullanan bütün işletmelere hitap etmektedir.

Detay

Wolvox ERP
Wolvox ERP
Wolvox ERP
Wolvox ERP
Wolvox ERP
Wolvox ERP

Elektrik -Elektronik, Telekomünikasyon, Bilişim Teknolojileri, Döviz Büroları, Otomotiv, Sigortacılık, Marketler, Tekstil ve Mağazacılık, Maden, Cafe, Bar, Lokanta, Büfe, Restoran, İnşaat, Taşıma, Gıda, Üretim, Turizm, Mali Müşavirler ve daha birçok iş kolunda güvenle kullanılmaktadır.”

 

AKINSOFT WOLVOX ERP; içerdiği Muhasebe & Finans yönetim sistemi ile ön muhasebe ve genel muhasebe sistemi kullanan bütün işletmelere hitap etmektedir. Elektrik-elektronik firmaları, telekomünikasyon şirketleri, bilişim teknolojileri, döviz büroları, otomotiv firmaları, sigortacılık firmaları, marketler, tekstil ve mağazacılık sektörü, maden sektörü, inşaat sektörü, taşıma sektörü, gıda sektörü, üretim sektörü, turizm sektörü ve mali müşavirler AKINSOFT WOLVOX Programı kullanarak işletmelerindeki tüm departmanları kontrolleri altına alabilecekler.

 

AKINSOFT WOLVOX Ön Muhasebe programı içerisinde yer alan modüller şu şekildedir;

Yetkili , Analiz, Cari-1, Cari-2, CRM, Kasa, Stok-1, Stok-2, Seri - Lot, Kartoteks, Depo, Lokasyon Yönetimi, MRP, Fason Takibi, Basit Üretim, Çek / Senet, Tüp Su, Fatura, İrsaliye, Teklif, Sipariş, Taksit Takip, Servis, Banka, Döviz Takip, Döviz Bürosu, Pazarlama, Zincir Pazarlama, Bonus Sistemi, Transfer, Restaurant, Şube Sistemi, İkincil Veri tabanı Kullanımı, Offline Çalışma Sistemi, SMS, Notlar, Yardım.

 

Wolvox Hızlı Satış
Wolvox Hızlı Satış

Marketler, süper marketler, bakkallar, benzin istasyonları, okul kantinleri veya satışını kolaylaştıran satış programı.

Detay

Wolvox Hızlı Satış
Wolvox Hızlı Satış
Wolvox Hızlı Satış
Wolvox Hızlı Satış
Wolvox Hızlı Satış
Wolvox Hızlı Satış

Marketler, Süper Marketler, Bakkallar, Benzin istasyonları, Okul Kantinleri veya satışını kolay bir şekilde yürütmek isteyen tüm işletmeler için hazırlanmış olan WOLVOX Hızlı Satış Programı sayesinde satış işlemleriniz işlem karmaşasından arınarak, zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

• İşlemlerinizi seri bir şekilde yapmanızı sağlayan kolay ve anlaşılır satış ekranı,

• Satış ekranını özelleştirerek ekran üzerinde ihtiyaç duyduğunuz butonların görünmesi, ihtiyaç duymadıklarınızın ise kaldırılmasını sağlayarak ekranı istediğiniz şekilde özelleştirebilme imkanı,

• Müşteri ekranı kullanarak ikinci bir monitöre satış ekranının yansımasını sağlayıp barkod okutulunca ekranda müşterinin aldığı ürünleri ve toplam tutarı görebilme imkanı,

• Satış ekranında kullanabileceğiniz kayan yazı özelliği ile müşterilerinize çeşitli duyurular yapabilme imkanı,

• Program içerisindeki tüm alanlar için dokunmatik monitör desteği,

• Genel müşteriye (takibini yapmanızı gerektirmeyen peşin çalışan müşteri) satış yapabilme imkanı,

• Kayıtlı olan carilerden seçim yaparak satış yapma ve kullanıcı yetkileri bazında satış tutarını açık hesaba kaydedebilme imkanı,

• Satış ekranı üzerinden cari bakiye kontrolü ve cari bilgilerini görerek anında değiştirebilme imkanı, • Satış işlemi esnasında kara listeye alınan carilerle ilgili uyarılar alabilme,

• Cari limit kontrolleri sayesinde belirtilen limit tutarı üstüne satışı engelleyebilme,

• Dövizli çalışan cariler için dövizli satış yapabilme imkanı,

• Ürünlerin barkodlarını okutarak seri bir şekilde satış yapabilme,

• Asortili ürün satışı yapabilme imkanı,

• Seri/Lot numarasından ürün bularak satış yapabilme imkanı,

• Paket satışı yapabilme imkanı,

• Barkodu tanımlı olmayan ürünleri stok tanımları içerisinden seçerek satış ekranına aktarabilme,

• Stok limit kontrolleri sayesinde elinizde tükenen ürünlerin satışlarını engelleyebilme imkanı,

• Satışını yapmak istediğiniz ancak stoklarınız içerisinde yer almayan ürünler için satış ekranından stok tanımları oluşturabilme imkanı,

Wolvox Restorant
Wolvox Restorant

Küçük ya da büyük Kafeniz, Pastaneniz, Restoranınız veya masa ve müşteri takibi yapması gereken tüm işletmeler için tasarlanmış olan WOLVOX Restoran programı masa yerleşimini dilediğiniz gibi yapabilmenize imkan tanırken, restoranınızdaki masa yerleşimine uygun hareket etmenizi de sağlıyor.

Detay

Wolvox Restorant
Wolvox Restorant
Wolvox Restorant
Wolvox Restorant
Wolvox Restorant
Wolvox Restorant

AKINSOFT’un Restoran, Otel, Kafe, Pastane, Bar, Disko ve Kulüpler için geliştirdiği adisyon hesap yönetim sistemidir. WOLVOX ERP, Genel Muhasebe, E-Ticaret ve Otel programları ile entegrasyonlu kullanıma imkan tanıyan WOLVOX Restoran ile iş yükünüz hafifleyecek, işletmeniz kurumsallık kazanacak.

•İşletmenizde yer alan tüm masa gruplarını (bahçe, üst kat, giriş kat vb.) oluşturarak masaları kendi gruplarına göre yerleştirebilme imkanı.

• Toplu masa girişi ile masa kayıtlarını seri bir şekilde oluşturabilme imkanı.

• Bağımsız bölüm tanımları sayesinde garsonlarınızın sadece kendi yetkisindeki masaları görme ve işlem yapmalarını sağlayabilme.

• Rezervasyon alarak ileriye dönük planlamalar yapabilme imkanı.

• Açık, kapalı, rezerveli ve kalkmak üzere olan masaları kolaylıkla ayırt ederek işlem yapmanızı sağlayan görsel kullanım.

• Masa birleştirme veya masa ayırma işlemlerini gerçekleştirebilme.

• Dokunmatik monitör desteği ile seri bir şekilde masa açarak ürün ekleme imkanı.

• Masa kullanımını devreden çıkararak self servis satış yapabilme imkanı.

• Ürün grupları oluşturarak sipariş gönderimi esnasında süreden tasarruf edebilme.

• Stoklarınızın resimlerini ekleyerek daha rahat ve seri bir şekilde sipariş oluşturabilme.

• Tek stok satışının yanı sıra menü tanımlayarak menü içeriğindeki ürünlerin sipariş edilebilmesi imkanı.

• Alternatif ürün belirleyerek elinizde tükenen ürüne alternatif önerisi sunabilme.

• Ürünlerinizin birimlerine göre sipariş edebilme ve farklı birimlere göre fiyat farkı belirtebilme imkanı (Bir buçuk porsiyon, yarım porsiyon gibi.).

• Ürün açıklamaları oluşturarak tercihe bağlı olarak fiyat farkı yansıtabilme imkanı (acılı-acısız, soslu-sossuz gibi).

• İkram olan ürünlere yetkisi olan personellerin ayrıca muhasebelendirmesi ve raporlayabilmesi.

• Siparişler üzerinde fiyat ve miktar değişimi yaparak, miktar azalışlarında açıklama girmeden işleme devam etmeyi engelleyebilme.

• Market otomasyonu üzerinden TEM online terazi ile anlık tartı okuma sistemi sayesinde adisyona seçtiğiniz ürünün gramajını alabilirsiniz.

Akınsoft E-Ticaret
Akınsoft E-Ticaret

E-Ticaret sistemi, web ve mobil ortamlarda kullanabileceğiniz panel ve sitelerle işletmenizin günümüz teknolojisine uygun vizyonlar oluşturmasına imkan sağlamaktadır.

Detay

Akınsoft E-Ticaret
Akınsoft E-Ticaret
Akınsoft E-Ticaret
Akınsoft E-Ticaret
Akınsoft E-Ticaret
Akınsoft E-Ticaret

AKINSOFT Yeni Nesil E-Ticaret sistemiyle işinizi şansa bırakmayın. AKINSOFT E-Ticaret Programı’yla günlük bilgisayar kullanıcılarına göre tasarlanmış estetik, kullanışlı ve profesyonel arayüzden faydalanırken, SEO Optimizasyonu sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız. Günümüz teknolojisinde mağazacılık dönemi hükmünü yitirirken işletmeler e-mağaza uygulamaları sayesinde müşterilerine, evlerinden alışveriş yapabilme imkanı tanıyor. Bu aşamada kullandığınız E-Ticaret sisteminiz ne kadar basit ve müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olursa rakiplerinizi geride bırakırken pazardaki payınızı da bir o kadar arttırmış olursunuz.

Bunlar başlıca programlarımızdı!
Diğer programlarımızı buradan inceleyebilirsiniz.

Akınsoft'u denemek ister misiniz? Demo Talebi

3 Adımda Akınsoft
kullanmaya başlayın

Demo talep formumuzu doldurarak, bizden ürün talebinde bulunabilir, böylece dilediğiniz ürünümüzü deneme şansına erişebilirsin.

"Sizin memnuniyetiniz Akınsoft olarak bizim birinci önceliğimizdir. Akınsoft ile tanışmak için demo talebinde bulunmanız yeterlidir. Proje uzmanlarımız doldurduğunuz form doğrultusunda tarafınıza ulaşır, birlikte belirlenen randevu zamanında sizleri ziyaret ederek, Akınsoft’un ayrıcalıklarıyla ilgili sizlere detaylı bir sunum yapar. Demo sunumumuz sonrasında satın alma kararı verme zorunluluğunuz söz konusu değildir. Akınsoft ile iletişim kurmak çok kolay ve hızlıdır."

Programın size sunumundan sonra ihtiyacınız doğrultusunda modül tespiti yapılarak size en uygun olan programı alabilirsiniz.

Programınız lisanslanarak size teslim edilir. Lisanslanan program ömür boyu size aittir. Yazılım için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık bir ücreti yoktur. Olası bir durumda, ilerleyen zamanlarda bilgisayar değiştirmek istediğinizde bilgisayarınıza programı kurup lisasınızla aktifleştirdikten sonra kullanabilirsiniz. Satış işleminden sonra tarafımızca aynı gün veya başka bir gün için sözleşilerek, fatura, irsaliye vb. matbuu evraklarınızın dizaynı yapılıp programla ilgili gerekli detaylı eğitim tarafınıza verilir.

Muhasebe Eğitim Programı’nda başlangıçta seviye tespit yapılır ve temel muhasebe eğitiminin planlaması yapılır. Yapılan tespitler ile ilerlemeniz test edilir.

Eğitimde gerçek hayattan alınmış örnek senaryolar ile programların üzerinde işlemlerin kaydedilmesini ve verilerin raporlanmasını öğrenebileceksiniz. Akınsoft eğitimi içeriğinde senaryolu anlatım sayesinde tekstil, gıda, hizmet, otomotiv, elektronik ve daha birçok sektördeki finansal ve ticari kavramların örnekleriyle kaydedilmesi ve raporlanmasını uygulayabileceksiniz. Özel rapor hazırlama, mevcut raporların istenen verilere uygun bir şekilde süzülebilmesi, gerekli bilgi ve raporlara en hızlı ve kolay şekilde erişim konularında yetkin bir seviyeye ulaşacaksınız. Sistemin kurulumu, terminallerde kurulum ve çalıştırma, yedekleme ve geri yükleme, kullanıcı yetkileri ve yönetimi, rapor ve form dizaynları gibi pek çok farklı işlemi gerçekleştirebileceksiniz. Satış ve satın alma teklifleri hazırlayıp bunları takip edebileceksiniz.

Akınsoft'u denemek ister misiniz? DEMO TALEBİ
Eranet Bilgi İşlem Akınsoft'un 
2007 yılından beri ana bayi ve çözüm ortağı.
Eranet Bilgi İşlem
Kartal İSTANBUL
ATALAR MAHALLESİ ÇANAKKALE CADDESİ AKCAN SOKAK
NO:10 DAİRE 21
Kartal, İSTANBUL
  • ATALAR MAHALLESİ ÇANAKKALE CADDESİ AKCAN SOKAK NO:10 DAİRE 21
  • Kartal, İSTANBUL
  • 0850 441 99 11